Kontrola kvality riasogúľ je zásadná časť našej práce. Riasogule, ktoré posielame do sveta, sú vždy 100% zdravé a zelené. Jednu po druhej starostlivo triedime podľa ich zdravotného stavu. Riasogule, ktoré pre nás nie sú stopercentné, umiestňujeme do nášho liečebného systému, v ktorom si pobudnú niekoľko mesiacov a potom znovu prejdú procesom triedenia. Keď sa nám stále nezdajú úplne zdravé, liečebná kúra sa opakuje. Vďaka tomu máte istotu, že od nás nedostanete zažltnuté či nahnité riasogule.

Riasogule premium a štandard

Pravdepodobne ste si všimli, že rozdeľujeme každú veľkosť riasogúľ (okrem baby) na prémiové a štandardné. Asi sa pýtate, čo môže byť na riasoguliach prémiové. Je to ich tvar.

Napriek tomu, že majú riasogule slovo gule vo svojom názve, máloktorá z nich je skutočne pravidelne guľatá. Drvivá väčšina je skôr šišatá, alebo všelijako tvarovaná. Skutočne okrúhlych riasogúľ je iba 5%.

Štandardné riasogule

Riasogule typu štandard môžu mať v podstate akýkoľvek tvar, ktorý im príroda nadelila. Nerobíme v tom vedu a skrátka zabalíme také riasogule, ktoré nám prvé prídu pod ruky.

Pri všetkých štandardných riasoguliach ručíme za ich 100% zdravie.

riasogule standard
Štandardné riasogule

Prémiové riasogule

Riasogule typu premium starostlivo vyberáme zo všetkých našich riasogúľ a balíme iba tie najguľatejšie. Stopercentnú guľatosť nemôžeme zaručiť. Ručíme však za to, že sa dokonalosti aspoň približujú.

Pri všetkých prémiových riasoguliach tiež ručíme za ich 100% zdravie.

riasogule premium
Prémiové riasogule

Ak váhate či zaobstarať štandardné alebo prémiové riasogule, môžeme Vám na to povedať jediné.

Čo stvorila príroda je samo o sebe krásne, nech to má akýkoľvek tvar.”