Riasogule aj sklenené dózy balíme tak, aby aj pri nešetrnom zaobchádzaní nedošlo k poškodeniu. Riasogule sú doručené v 100% prípadov úplne v poriadku a dózy v 99,9%. Akékoľvek pochybenie dopravcu okamžite napravíme zaslaním novej dózy.

Zasielanie riasogúľ

Ako iste viete, riasogule sú extrémne odolné rastliny a krátky transport im neuškodí. Skladujeme ich v boxoch s vodou a keď príde ich čas, vložíme ich do vrecka na zips, ktorý perfektne izoluje. Tým je zaistená 100% vlhkosť, v ktorej môžu žiť riasogule až niekoľko týždňov bez toho, aby boli ponorené vo vode.

Vysoké teploty ani úplné premrznutie riasoguliam  tiež neškodí, takže sa nemusíte báť objednať si ich ani za tuhých mrazov.

Zasielanie sklenených dóz

Pri zasielaní krehkého skla musíme vypchávať balíky skutočne veľkým množstvom výplňového materiálu. Keďže sa snažíme vyhýbať nákupu nových plastových výplňových materiálov, prijateľným materiálom je pre nás papier. A to spravidla taký papier, ktorý už svoju prvotnú misiu splnil. Preto používame staré noviny, letáky a skartovaný papier z kancelárií. Všetok tento papier by v lepšom prípade skončil v recyklačnom procese (ktorý stojí veľa energie), ale my mu dáme druhú šancu vyniknúť – ochráni sklo pri preprave. Výnimočne sa môžete v balíčkoch od nás stretnúť s plastovými výplňami, ktoré k nám chodia s tovarom od našich dodávateľov.

Za bezpečné doručenie ručíme!